GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 10458606

nr 1045 8606

Fat

Kina, Famille Rose, diameter: 26

Kondition: slitage, skador, nagg

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 juli 2016
kl 19:26:12